DUK


Kaip tai veikia?

NGR - Nervinis Grįžtamasis Ryšys - tai yra CNS(Centrinės Nervų Sistemos) treniruotė, kurios metu aktyvuojasi natūralios smegenų savireguliacijos funkcijos. NGR ir smegenų įgimto neuroplastiškumo dėka turime galimybė  treniruoti savo smegenų aktyvumą. Neurotreniruotės metu registruojamos smegenų biosrovės ir fiksuojamas jų aktyvumas.  Apie aptiktus nukrypimus NeurOptimal®️sistema informuoja smegenys integruodama silpnus traškesius ar pauzės į muziką. Taip smegenys "pamato" pačios save ir atlieka reikiamas korekcijas.

Paprastai ir trumpai tariant, Neurotreniruotės su NeurOptimal®️ sistema - veikia kaip veidrodis jūsų smegenims.Kaip vyksta neurotreniruotė?

Neurotreniruotės metu prie galvos odos bei ausų tvirtinami sensoriai, kurių pagalba kompiuterinė programa nuskaito ir registruoja smegenų aktyvumą. Jūs patogiam krėsle, klausotės muzikos. Per lengvus traškesius ir trumpas pauzes NeurOptimal® programa “bendrauja” su Jūsų smegenim. Įvairūs pertrūkiai muzikoje informuoja, jog aptiktas pakitimas ir metas atlikti korekciją. Optimali smegenų veikla atsistato natūraliu būdu.
Treniruotė trunka 33min. Po treniruotės jaučiatės pailsėję, ramesni ir žvalesni!


Kam taikomos Neurotreniruotės?

NeurOptimal® treniruotės taikomos suaugusiems ir vaikams, daugelio psichologinių simptomų mažinimui, tokiems kaip: stresas, nerimas, depresija, nemiega, panikos priepuoliai, drovumas, galvos skausmai, autizmo spektro sutrikimai, ADS (atminties ir dėmesio sutrikimai), kalbos sutrikimai, pykčio nevaldymas, chroniškas nuovargis, priklausomybės, ir t.t..

Ar neurotreniruočių su NeurOptimal® poveikis ilgalaikis?

Taip, smegenys net ir po ilgesnio laiko be neurotreniruočių, po naujų stresinių situacijų ar kitų patirčių gebės greit "prisiminti" būseną po neurotreniruotes. Tai kaip mokėjimas važiuoti dviračiu - kartą išmokus, vėliau lieka tik prisiminti ir atnaujinti įgūdžius.  Smegenys natūraliai siekia subalansuotos, stabilios būklės, todėl, kai jos jau treniruotos, joms sunkiau išeiti iš pusiausvyros ir lengviau grįžti į pusiausvyrą.


Kiek neurotreniruocių reikia?

Sunku nuspėti tikslų užsiėmimų skaičių, nes kiekvienas žmogus reaguoja skirtingai. Vieniems pokyčiai įvyksta greičiau nei kitiems. Dažniausiai pirmuosius progreso požymius galima justi jau po pirmųjų reguliarių 10-12 seansų.  Neurotreniruotės - tai tarsi mokymosi procesas. Po truputį smegenys treniruojasi ir mokosi geriau funkcionuoti, o rezultatai ryškėja palaipsniui, kiekvienam individualiai.